fbpx
Rippuv laud

Rippuv laud, mis püüab pilke

Selle sügise suur lemmik on olnud meie Toupy rippuv laud, mis loob isikupära nii vannituppa ning esikusse kui ka elu- ja magamistuppa.
Väga põnev on olnud koos klientidega nuputada, kuhu ruumi see kõige enam sobib ning millises ruumis see efekti annab. Siiani on eelkõige seda paigutatud elutuppa diivani lähedusse ning magamistuppa kas ühele või mõlemale poole voodit.
Lisaks silmailule on laud väga praktiline. Toas, kus ruumi napib, on eriti suureks eeliseks see, et põrand jääb vabaks. Samuti saab sinna panna nii dekoratiivsesemeid, taimi kui ka näiteks telefoni või televiisori puldi. Laua kandevõime on 5kg, mis on nii õhulise laua puhul täiesti arvestatav. 
 
Kuna laud meeldib väga ka endale, olen oma kodus mitu tiiru peale teinud ja mõelnud, kuhu selle panna saaksin. Kaalun variante, kas panna abilauaks voodi või tugitooli kõrvale. Välistanud ei ole ka võimalust, et lõpuks panen lauad mõlemasse kohta. 
Viimistluse koha pealt on olemas nii must kui naturaalne saar, hele ja naturaalne tamm ning must ja valge marmor. Hiljuti lisandus valikusse pähklist versioon. Vaata kogu valikut e-poest: Rippuvad lauad
Laudadele saab valida musta või messingust riputusvarrast. Saadaval on eri pikkustega riputusvarda pikendused, mille abil oleme alati saavutanud sobiva laua kõrguse. Laudu on saadaval kahes läbimõõdus: 38cm ja 44cm.
 
Olen kohtunud laua looja ja disaineri Joan Bebronne’ga. Ta on tõeliselt inspireeriv ja usun, et tema valikkuse tuleb veel ägedaid tooteid. Tema praeguse tootevaliku leiab siit: Mlle Jo
 
kohvitass

Inspiratsiooniblogi

Meie blogist leiate värskeid ideid, uusi trende ja lugusid klientide kodudest. Kajastame siin lisandunud tooteid ja brände. Oleme teile abiks, et teie unistuste saaksid teoks.

Mõnusat unistamist!

Perenne Interior

Kliendilood
Omanäoline_vannituba

Omanäoline vannituba

Paljudes uusarendustes vannitoamööbli võimalust ei pakuta. Kui klient korteri kätte sai, oli ehitaja poolt paigaldatud vaid valge kraanikauss ja toalettpott.

Loe edasi »
Uus bränd

Jaanika Peerna

Eesti päritolu kunstnik ja koolitaja, kes elab ja töötab New Yorgis 1998
Inspiratsioon
Värsked trendid ja ideed