fbpx
PlyCollection

PlyCollection/Dizainakresli.lv

Tutvustus

PlyCollection tooteid iseloomustavad elegantsus, kvaliteet ja mugavus. Nende tooted on valdavalt painutatult liimitud vineerist. Tootevalikust leiab nii erinevaid toole, laudu, stiilseid interjööri esemeid kui ka mööblit lastele. PlyCollection tooted on disaininud valdavalt Skandinaavia disainerite poolt, kuid toodetakse Lätis.
Vaata tooteid
Mint

Mint Furniture

Tutvustus

Mint paneb suurt rõhku ajatule nii ajatule disainile, jätkusuutlikkusele ja silmapaistvale kvaliteedile. Mint mööbel on valdavat puidust - Euroopa saarest, Ameerika tumedast pähklist ja tammest. Mint tootevalik on lai ning tooted disainitakse ja toodetakse Lätis.
Vaata tooteid
Piebalgas_porcelana

Piebalgas Porcelāna Fabrika

Tutvustus

Piebalgas Porcelana Fabrika on bränd, kus Inglise luuportselan kohtub loomingulise käsitööga. Käsitööna valmistatakse nii lauanõusid, dekoratiivseid esemeid kui ka unikaalseid kingitusi. Piebalgas on ainus portselanivabrik Lätis.
Vaata tooteid

Jaanika Peerna

Tutvustus

Jaanika Peerna on Eesti päritolu kunstnik ja koolitaja, kes elab ja töötab New Yorgis 1998. aastast alates.Tema looming hõlmab joonistamist, installatsioone ja performance’it, käsitledes sageli valguse, õhu, vee ja muude loodusnähtuste üleminekute teemat. Jaanika on eksponeerinud oma töid ja esinenud rohkelt New Yorgis, aga ka Berliinis, Pariisis, Tallinnas, Barcelonas, Veneetsias, Moskvas, Dubais, Sydneys, Canberras, Montrealis ja Kölnis. Tema tööd on paljudes erakogudes USA-s ja Euroopas.
Vaata tooteid

Steele Furniture & Lighting

Tutvustus

Steele valmistab terasest nii mööblit, sisustusaksessuuare kui ka valgusteid. Steele kombineerib terast tamme, männi ja antiikpuiduga, kuid samuti ka klaasi marmori, messingu ja nahaga. Nende tugevuseks on valmisolek valmistada erimõõdu ja materjalide kombinatsiooniga tooteid. Steele on Belgia firma, mille tehas asub Lätis.
Vaata tooteid
Mlle-Jo

Mlle Jo

Tutvustus

Mlle Jo tooted on loonud Joan Bebronne, kes lähtudes oma intuitsioonist loob tooteid, mis on oleksid teistsugused ja põnevad. Mlle Jo tooted on loodud, et kesta, nad praktilised ning mis panevad sind naeratama. Kasutades kujutlusvõimet, saab nende toodetele leida mitu kasutusviisi. Joan Bebronne on kirglik Belgia disainer, kelle tooted valmivad Belgias ja mujal Euroopas.
Vaata tooteid
muubs

Muubs

Tutvustus

Taani bränd Muubs vamistab kodu jaoks esemeid, mis sisaldavad käsitööd ja õhkuvad autentsust. Igal tootel on hing ja erinev lugu: alates naturaalse puidusüüga lõikelaudadest ja käsitsi valmistatud laudadest kuni lihtsate maalähedaste kööginõudeni.Tooted, mis loovad kontraste, mängivad meie kujutlusvõimega, vananevad graatsiliselt ning lisavad meie kodudesse puuduoleva hinge. Muubs nimetab seda "iluks ebatäiuslikkuses".
Vaata tooteid
laForma

LaForma

Tutvustus

LaForma filosoofia on pakkuda disaintooteid ja tagada hea hinna ja kvaliteedi suhe. Uutele tehnoloogiatele ja materjalidele panustamine on nende kollektsioonide kiire ja tõhusa uuendamise võtmeks. 1982. aastal Hispaanias asutatud Laforma tootevalik on väga lai. Nende tooteid leiab pea kõikidest meie kategooriatest.
Vaata tooteid
India_kasitoo

India käsitöö

Tutvustus

India käsitöö on põlvkondade kaupa edasi kantud lood. India traditsiooniline käsitöö avaldub nii piirkonna templiarhitektuuris kui ka kõikjal leiduvates kodutoodetes, mis on valmistatud leidlikult kohalikest materjalidest ja oskustest. Kuna kõik nende tooted valmivavad käsitööna siis naturaalsetest materjalidest, siis iga nende toote on unikaalne.
Vaata tooteid

Jasmina Grase

Tutvustus

Jasmina Grase Lätist koos Nils Chudy’ga Saksamaalt oma toote loomiseks kombineerisid metalliinseneride ja vitstest punujate tööviisid, mille tulemusena valmis terasskeletist (nelinurksetest metallribidest) ja punutud vitstest korv. Antud tootega võitsid nad 2014 aastal nii Läti aasta tootedisaini kui ka parima toote prototüübi auhinna.
Vaata tooteid
vaidava

Vaidava Ceramics

Tutvustus

Vaidava Ceramics on Läti perefirma, mis on teinud savist kauneid ja funktsionaalseid sööginõusid 1980. aastast alates. Vaidavas Ceramics’is on ühendatud austus ajaloolise keraamika valmistamise protsessi vastu pikaajalise disainiga, mis peab vastu ajale ja muutuvatele trendidele. Nende Eclipse sari on võitnud mitmeid disaini auhindu.
Vaata tooteid
Mammalampa

Mammalampa

Tutvustus

Mammalampa lambid on loodud looduslikest materjalidest ja minimaalsete tehnoloogiliste vahenditega, eelkõige käsitöö, primitiivse materjalitöötluse või isegi töötlemata materjalidega. Mammalampa kujutab materjale ette ootamatus valguses, luues oma eripärase signatuuri ja väärtused. Nende valgustid valmivad Lätis.
Vaata tooteid
Squarely

Squarely

Tutvustus

Squarely lõi Taani arhitekt Agnieszka Szwarczewska, kes otsustas anda inimestele tasakaalustatud disaini tõelise tähenduse: toode, mis toob inimestele looduses viibimise tunde. Squarely soov on ehitada tulevikku, kus inimesed tunnevad end tervena ja lõõgastununa oma kodus ja kontoris, ümbritsetuna õitsvast loodusest – loodusest, mis suudab enda eest hoolitseda. Squarely on Kopenhaagenis asuv Taani disainibränd, mis arendab ja toodab ainulaadse isekastmise tehnoloogiaga kvaliteetseid puidust istutuskaste.
Vaata tooteid
Pulo

Pulo Disain

Tutvustus

PULO loojateks on Eesti disainiduo, keda ühendab kirg sisekujunduse ja tootedisaini vastu. Loomisvajadus juhatas duot treipingi ja puidutöötlemise juurde. Kõik tooted valmivad nende käe all nende butiik-töökojas. Pulot inspireerib puidu uuskasutus - nii sünnivad kõik nende valgustid ja sisustuselemendid.
Vaata tooteid
Perenne

Perenne Interior

Tutvustus

Perenne Interor on uus kaubamärk, mis sündis koos poega. Perenne soov väärtustada Eesti käsitööd ja vähendada siinsete tootmisettevõtete jääke. Sellest ajendatuna on loodud tooted, mille valmimiseks saadi seda kõige enam teha. Nii on sündinud Viljandimaa käsitöölise Kertu abiga Perenne Interior puuvillanöörist padjad. Firma Kiftid abiga on tootmisettevõtete jääkidest käsitööna valminud male -ja kabelauad, kalender, kuumaalused jm põnevat. Tootearenduses on mitu uut ideed juba küpsemas.
Vaata tooteid
Rosendahl-gDesign-grupp

Rosendahl Design Group

Tutvustus

Sajad aastad Taani disainiajalugu ja -pärand kõrvuti moodsa klassikaga. Rosendahl Design Group kuuluvad sellised Taani brändid nagu Rosendahl Copenhagen, Kay Bojesen Denmark, Arne Jacobsen Clocks, Holmegaard, Bjørn Wiinblad, Juna, Lyngby Porcelæn and Kähler. Nende valikust leiab nii ajatut klassikat kui ka uut moodsat disaini.
Vaata tooteid